Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

21-latek już po operacji ręki. Co się stało w Stars Disco Club? Wideo z monitoringu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 lutego 2017 r. o 17:01 Powrót do artykułu
Co to ma byc !! Co za ludzie w tym kraju zyja... A gdyby tam stracil zycie tez uwazalibyscie ze tak powinno byc ??? Niech sie czuja bezkarni to za tydz dwa beda sie rzucac do kazdego kto sie tylko nie spodoba . Moze kiedys ktores z was spotka taka sytuacja i ciekawe co wtedy bedziecie o tym sadzic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znasz go ze uwazasz ze jest smiecien?? Widze ze chcesz go porownac do siebie ciezkq. Sprawa bo mu do piet nie dorastasz 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ggggggg przecież on wszystkich po kolei sam prowokował a ochrona co mu zrobiła? Rękę sobie sam biedak połamał jak nie na tych drzwiach to na ochroniarzu. Znam tego gościa i od gimnazjum ma ze sobą problemy.... Kto normalny robi takie rzeczy nawet po alkoholu, byłem, widziałem.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekaw jestem tej reanimiacji, widziałem jak służba zdrowia go zgarniała, rzucał kur**ami na prawo i lewo, jakoś nie wyglądał jakby przed chwilą nie oddychał.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Serio? Gość walił głową w samochody i drzwi, a potem staranował drzwi z przysłowiowego "bara". I gdzie tu go ochrona sklepała? Bylam, widziałam. Nikt mu nic nie zrobił. Połamał się wojownik sam :) geniusz nad geniusze. A sprawę będzie miał za zdemolowanie lokalu :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak pieknie pozuje do zdjęć. Biduleńka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nacpało sie biedactwo i nic nie pamieta. Jak nie ma zasad i nie wie jak sie zachowac to do kamieniołomow albo na skład z węglem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I dobrze Mordeczko jedziesz z nimi nikt cię za czepiać nie będzie bawiłes się z kobita a frajer cie zaczepia i łapy wyciąga!!!!!! Brawa !!! Dał byś radę tylko cie dopadła zaraz stado bydła!!! Jesteśmy z Toba !!!  A maurihana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kochanieńka trza było spuścić synkowi wpier... od czasu do czasu to dzisiaj byłby zuch chłopak. A tak bezstresowe wychowanie zrobiło mu gówno z mózgu. Jeszcze lekki narkotyk. Za taki lekki narkotyk to by mi matka ciężki łomot sprawiła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Agnieszka usunęła posty na naszą prośbę 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do redakcji. Za tą sesję zdjęciową to co mama zapłaciła? Ani on piękny ani jak czytam, mądry. Nie ośmieszajcie się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kakałko zdrowe? Przecież był nieprzytomny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo to praca a nie solówka, gdyby to była solówka dostał by raz i po chłopaku niestety nasze prawo zakłada że taki cios jest już nadużyciem dlatego wyprowadzili go na dzwigniach, a z dzwigniami tak to bywa że jak się interesant szarpie to łapka może sie połamać. Czemu było ich 3 ? Proste każdy z tych ludzi chce po pracy cało wrócić do domu fo żony dzieci itp. A w trakcie takiej interwencji nigdy nie wiadomo co interesant ma przy sobie, raz to jest pistolet na kulki a innym razem skalpel lub brudna igła od strzykawki. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fejm juz ma :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do utylizacji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Twarz nie skalana rozumem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To że był po alkoholu i narkotykach, młody i głupi go nie tłumaczy. Skoro nie potrafi się zachowywać w miejscu publicznym to niech nie idzie w takie miejsca, a ochrona wg mnie zrobiła co do niej należy, nie tylko on tam był, a ochrona ma zapewnić bezpieczeństwo gości przed takimi osobami. To że go wyprowadzili jednak mu nie pomogło, bo wrócił, świadczy o tym, że chyba lubi szukać guza przy takiej agresji mógł go wszędzie sobie nabić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co Mamusia na zachowanie synka? Dalej ochrona winna?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
biedacek :D niech sie cieszy, ze tylko raczka i tylko jedna. jakbym byl szefem klubu, kazalbym takich lamac doszczetnie, szczegolnie kregoslupy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czemu ochrona nie wezwała Policji skoro to było włamanie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...